Yoga Terapi

Yoga Terapi

30 Mart Cuma 14:00 Açık Stüdyo C Blok -1. Kat

Hayat gün geçtikçe daha da yoğunlaşıyor. İş, aile, okul, sorumluluklar, teknoloji derken kendimizi unuttuk. İçimizde bir şeylerin eksik olduğuna dair bir his var. Tatmin edici , mutlu ve sağlıklı bir hayat yaşamak için tek bir yol var: Şimdi ve burada olabilmek. Kulağa her ne kadar kolay gelse de, hayata geçiremiyoruz. Yoga sana gerçek mutluluğu kendi içinde bulma sanatını öğreterek, seni bedenine döndürecek. Gevşeyen bedenin, zihnini de sakinleştirecek.

Yoga herkes içindir. Bedenimizi esneklik, kas gücü, kemik yoğunluğu ve denge konusunda eksik görüyorsak yoga bizi dengeleyerek, vücudumuzu güçlendirir. Yoga uygulamaları diyafram esnekliğini arttırarak düşünsel, duygusal stresin üstesinden gelmemizi sağlar. Daha dingin hissederiz. Her yaş grubunun katılabileceği Yoga Terapi derslerinde, hocanın yönlendirmeleri ile yoga pozlarında güvenli bir biçimde nefesle birlikte kalmak; bizi zihinsel, bedensel ve ruhsal anlamda bütün hissettirecektir.

Mart Ayı Programı
9-16-23-30 Mart, 14.00-16.00
Günlük Katılım: 75 TL
Aylık Katılım: 300 TL

Yorumlar
Katılım Koşulları

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız!

Başlıca Koşullar

Kapasitemiz sınırlı olduğundan katılımcıların haftaiçi çalışmaları için bir gün önce, haftasonu atölyeleri için iki gün önce saat 18.00'e kadar e-posta yoluyla rezervasyon yapmasını rica ederiz. Rezervasyon için: acikstudyo@gmail.com

Her etkinliğin detaylı bilgisine web sitemizden ve facebook sayfamızdan ulaşılabilir.
www.acikstudyo.com www.facebook.com/acikstudyo