Full Body WorkOut

Full Body WorkOut

27 Mart Salı 12:00 - 14:00 ve 14:00 - 16:00 Açık Stüdyo C Blok 1. Kat Ücretli Aylık 300 TL Günlük 75 TL

Eşli çalışmalar, bedenin diğer bedenlerle ve mekanla iletişim yollarını arar. Ağırlık merkezini anlama, ağırlığı paylaşma/transfer etme/taşıma, birbirini dinleme, önerme, öneriyi kabul etme, anda olma, anın getirilerini karşılama gibi prensipleri kullanarak birlikte hareket edebileceğimiz eşit bir alan yaratır. Merkezine dinlemeyi ve paylaşmayı alan bu çalışma günlük hayatımızda ve çalışmalarımızda çabuk karar verme, dinleme, önerileri cesurca sunabilme, akışta ve anda kalabilme yetilerimizi geliştirmeye yardımcı olur.

Yorumlar
Katılım Koşulları

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız!

Başlıca Koşullar

Kapasitemiz sınırlı olduğundan katılımcıların haftaiçi çalışmaları için bir gün önce, haftasonu atölyeleri için iki gün önce saat 18.00'e kadar e-posta yoluyla rezervasyon yapmasını rica ederiz.
Rezervasyon için: acikstudyo@gmail.com

Her etkinliğin detaylı bilgisine web sitemizden ve facebook sayfamızdan ulaşılabilir.
www.acikstudyo.com
www.facebook.com/acikstudyoEşli çalışmalar, bedenin diğer bedenlerle ve mekanla iletişim yollarını arar. Ağırlık merkezini anlama, ağırlığı paylaşma/transfer etme/taşıma, birbirini dinleme, önerme, öneriyi kabul etme, anda olma, anın getirilerini karşılama gibi prensipleri kullanarak birlikte hareket edebileceğimiz eşit bir alan yaratır. Merkezine dinlemeyi ve paylaşmayı alan bu çalışma günlük hayatımızda ve çalışmalarımızda çabuk karar verme, dinleme, önerileri cesurca sunabilme, akışta ve anda kalabilme yetilerimizi geliştirmeye yardımcı olur.Kapasitemiz sınırlı olduğundan katılımcıların haftaiçi çalışmaları için bir gün önce, haftasonu atölyeleri için iki gün önce saat 18.00'e kadar e-posta yoluyla rezervasyon yapmasını rica ederiz. Rezervasyon için: acikstudyo@gmail.com

Her etkinliğin detaylı bilgisine web sitemizden ve facebook sayfamızdan ulaşılabilir.
www.acikstudyo.com www.facebook.com/acikstudyo